Pécsi Tudományegyetem

Grastyán Endre Szakkollégium

 

 

A Szakkollégium tagjai

Nyomtatóbarát változatPDF változat

Az alábbi lista a Grastyán Endre Szakkollégium aktív hallgatóit tartalmazza:

Taglista - Grastyán (2017.10.02)
Név Kar/Szak E-mail
Dr. Rab Virág PTE BTK TTI virag.rab@gmail.com
Dr. Agora Zsuzsanna PTE BTK ISZOK dr.susanna.agora@gmail.com
Schnell Zsuzsanna PTE BTK pszichológia schnell.zsuzsanna@gmail.com
Dr. Pókay Marietta PTE ÁJK ISZOK  pokay.marietta@ajk.pte.hu
Dr. Nagy Mariann PTE BTK DI  
Dr. Péczely László PTE ÁOK peczelylaszlo@gmail.com
Dr. Ollmann Tamás PTE ÁOK ollmanntamas@gmail.com
Dr. Tuboly Ádám   tuboly.adam@btk.mta.hu
Csurgai Zoltán PTE BTK történelem  csurgai.zoltan@gmail.com
Jávor Rebeka PTE BTK pszichológia kicchy.r@gmail.com
Kázmér-Mayer Szilvia PTE BTK pszichológia szilviamayer91@gmail.com
Baráth Csenge PTE BTK osztatlan tanári barath.csenge.pte@gmail.com
Somogyi Bianka PTE BTK történelem  somogyibia13@gmail.com
Tóbi Melinda Réka PTE BTK történelem  tobi.melinda@gmail.com
Matúz András PTE ÁOK andrismatuz@gmail.com
Major Jutta PTE BTK pszichológia major.jutta05@gmail.com
Tarlósi Sára PTE BTK osztatlan tanári sara.tarlosi@gmail.com
Zsindely Borbála Rózsa PTE BTK osztatlan tanári zsbr419@gmail.com
Fekete Fatime PTE BTK osztatlan tanári feketefatime01@gmail.com
Kirizs Nikolett PTE BTK osztatlan tanári nikolett.kirizs@gmail.com
Dusa Daniella PTE ÁOK annadana1024@gmail.com
Bércesi Richárd PTE BTK NTI richard.bercesi@gmail.com
Szaffenauer Ferenc PTE BTK osztatlan tanári szaffi665@gmail.com
Sirok Viktor PTE TTK osztatlan tanári sirokviktor@gmail.com
Leveles László PTE TTK osztatlan tanári leveles13@gmail.com
Kis-Gadó Péter PTE BTK osztatlan tanári  
Sohonyay Fanni Mirella PTE ÁOK fsohonyay@gmail.com
Vass Réka PTE ÁOK  
Kozma Luca PTE BTK pszichológia  
Gyöngy Réka PTE BTK osztatlan tanári  
Budai Tímea PTE BTK pszichológia  
Pachner Orsolya PTE BTK  
Kiss Márton PTE BTK történelem  kiss.marton1990@gmail.com
Hamerli Petra PTE BTK történelem  petra.h@hotmail.hu
Szalai Gréta PTE BTK történelem  szalai.greta23@gmail.com
Nagy Tamás PTE BTK történelem   
Fehér Petra PTE BTK osztatlan tanári petra.mieth@gmail.com
Meilinger Csaba PTE ÁJK  
rovat: 
You shall not pass!